Modlitwa

Ostatnio pytano mnie o działanie modlitwy.

🙂

– Działa.
Bo działa skupienie uwagi, koncentracja, przepływ energii i sam fakt kreacji/pragnienia.
I wiara w to, że się zadzieje (która zawiera silną energię).

Ja też się modlę.
Proszę nieraz w modlitwie o pomoc, wsparcie, opiekę Dobre Siły Wszechświata. Nieraz Drzewa, Rośliny, Zwierzęta, dobrych Ludzi, inne Byty i formy Istnienia, Ziemię, Księżyc, Słońce, Gwiazdy, Wszechświat jako całość, itd…

*

Czy ważne do Kogo/Gdzie się kieruje modlitwę?

– Myślę, że ważniejsze są same aspekty związane z modlitwą – pragnienie, prośba, emocja, myśl, kreacja wizualna.
To jest samo w sobie twórcze i rzeczywiste i uruchamia procesy i samo w sobie działa, tak jak działają wizualizacje, afirmacje i koncentracja.
Energia płynie i rusza materią (która też jest energią).

🙂

Przepływ energii jest FAKTEM.
Choć myślę, że jeśli rozmawiam z Bytem/Istnieniem, który jest rzeczywisty i jest obok i się z Nim komunikuję – to ma znaczenie.

Dlaczego?
– Bo jestem pewna odbioru i nie trafia to w próżnię, więc po pierwsze kreuję już “zdarzenia” samą koncentracją, wizualizacją, afirmacją, prośbą, emocją, energią, po drugie proszę o wsparcie inne Byty, które również mają swoją MOC …I są zauważone…

❤

Oczywiście zmiany są procesami, cuda nie zawsze się dzieją (tu parę składowych jest ważnych) i nie jesteśmy też nieśmiertelni, jednak zdecydowane skutki, procesy, zdarzenia, sytuacje, reakcje – są po prostu normalnymi faktami w Rzeczywistości wzajemnych, energetycznych (i nie tylko) powiązań.

Buziaki Dzieciaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *